otrdiena, 2014. gada 23. septembris

Ātrie kredīti - priekšrocības un trūkumi


Parastas bankas kredītiestādes pieprasa, lai nodrošinātu lielu summu aizdevumam, pieprasa daudz dokumentu, nodrošinājumu un galvotāju aizņēmējam, un lēmuma piešķiršana
var būt līdz pat nedēļai. Bet, bieži vien dzīves situācija ir tāda, ka nauda vajadzīga "šeit un tagad", - un tād palīdzētu kredītņēmējiem nāk tā saucamie ātrie kredīti.

Izņemot īsu laiku, kas paiet no brīža, aizpildot pieteikuma pirms saņemot naudas līdzekļus, vajag atzimēt arī citas priekšrocības. Lai saņemtu ātru aizdevumu reti var pieprasīt kīlu vai galvotāju.Šādam aizdevumam mērķis var būt arī dažāds - no mācībam vai medicīniskai aprūpei, līdz veļas mašīnas vai mikroviļņu krāsns iegādei.

Bet, runājot par "īstermiņa aizdevumiem", jāatzīmē arī momentus, ko var attiecināt uz negatīvām īpašībam. Pirmkārt, procentu likme šādam aizdevumam parasti ir daudz augstāka nekā citiem kredītu produktiem. Turklāt, arī periods, par kuru aizdevums tiek piešķirts, reti parsniedz vienu gadu, un daudzos gadījumos sasniedz vairākus mēnešus vai pat nedēļus.


1 komentārs:

  1. Sveiki, mans vārds ir Elizabete McRooney. Es dzīvoju Eiropā un šodien esmu ļoti laimīga sieviete? Es teicu sev, ka jebkura aizdevuma aizdevējs, kas var mainīt manu un manas ģimenes dzīvi, norādīšu ikvienu, kurš meklē viņiem aizdevumu. Tās man deva mani un mana ģimenes laime, man bija nepieciešams aizdevums 250 000,00 eiro. Lai sāktu mana dzīve man tika nodota šim godīgajam un dievbijīgam aizdevuma uzņēmumam, kurš man palīdzēja ar 250 000 eiro naudas aizdevumu, jo viņi patiesībā ir DIEVA, kas baidās no cilvēkiem, kas ir cienījama kreditēšanas firma.

    Esmu ļoti priecīga, ka pagājušajā mēnesī es saņēmu viņu aizdevumu. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, un jūs esat 100% pārliecināts par aizdevuma atmaksu, lūdzu, sazinieties ar viņiem, un, lūdzu, pasakiet viņiem, ka Elizabete McRooney uzrunāja jūs viņiem. Sazināties ar e-pastu: {trustfundfinaceservice@gmail.com}

    AtbildētDzēst